Česko - Švédsko 5:2

5. září 2009 v 20:58 | Jirka Kot |  Různé
Tak mám za sebou nádherný hokejový zážitek z nové arény v Karlových Varech ze zápasu Evropské hokejové tour. Naši hokejsté vyhráli nad dobře bruslícím mužstvem Švédska 5:2. Být v nové hale byl zážitek. Stadion nebyl zcela zaplněn, přesto na hokej přišlo necelých 6000 diváků. Pěkná atmosféra, kterou z televize nezažijete. Docela dobré místo v rohu stadionu po dvě třetiny s brankou soupeře na dohled. Naši hráli dobře, ale i soupeř ukázal že má dobré bruslaře. V někteých chvilkách naše přebruslili. Z toho pramenilo několik vyloučení na české straně. Z našich se mě nejvíce herně líbil Jirka Hudler.
Co mě stále štve, je fandění českých fanoušků. Když soupeř hraje přesilovku a naši se brání ve vlastní třetině, tak místo aby fandili, tak pískají.
No nic. Dobrej zápas reprezentace, na který jsem se měl možnost podívat z blízka.